Sfeervol wonen met verrassend veel ruimte, karakter en comfort.
Welkom aan de Van Leeuwenhoeklaan 31 in Oosterhout – een woning waar je je direct thuis voelt. Deze fijne gezinswoning uit 1973 combineert een warme, huiselijke sfeer met praktische ruimtes, volop daglicht en een charmante, groene tuin. Met drie volwaardige woonlagen, een vrijstaande stenen garage en een zonnige tuin op het noordoosten is dit een heerlijk huis met meer ruimte dan je op het eerste gezicht zou verwachten.
Begane grond
Bij binnenkomst stap je in een net afgewerkte hal met gestucte muren en een betegelde vloer. In de hal bevindt zich de garderobe, meterkast (1973) en...
Sfeervol wonen met verrassend veel ruimte, karakter en comfort.
Welkom aan de Van Leeuwenhoeklaan 31 in Oosterhout – een woning waar je je direct thuis voelt. Deze fijne gezinswoning uit 1973 combineert een warme, huiselijke sfeer met praktische ruimtes, volop daglicht en een charmante, groene tuin. Met drie volwaardige woonlagen, een vrijstaande stenen garage en een zonnige tuin op het noordoosten is dit een heerlijk huis met meer ruimte dan je op het eerste gezicht zou verwachten.
Begane grond
Bij binnenkomst stap je in een net afgewerkte hal met gestucte muren en een betegelde vloer. In de hal bevindt zich de garderobe, meterkast (1973) en een ruime vaste kast met legplanken. Een charmant detail is het verlaagde plafond met houten planken richting de woonkamer. Deze plankenafwerking komt op meerdere plekken in de woning terug en draagt bij aan de warme, karaktervolle sfeer.
Het toilet is vast en voorzien van een fonteintje met koud water. De ruimte is gedeeltelijk betegeld en verder afgewerkt met behang. Dankzij het ventilatierooster blijft het er altijd fris.
De woning beschikt over een ruime en sfeervolle woonkamer, bestaande uit een fijne leefruimte, een gezellig eetgedeelte bij de open keuken en een royale zithoek in de aanbouw. In het oorspronkelijke deel ligt een tegelvloer, zijn de wanden gestuct en geven de hard-houten kozijnen met draairaam en ventilatierooster een prettige, klassieke uitstraling.
De aanbouw uit circa 1978 vormt een mooie uitbreiding van de leefruimte en doet nu dienst als royale zithoek. Hier ligt een laminaatvloer en het houten, verhoogde plafond met plankenafwerking zorgt voor extra sfeer en hoogte.
Een echte blikvanger in de woonkamer is de stenen schouw met houtkachel van het merk Dik Geurts (2023) – perfect voor gezellige avonden en extra warmte in de winter.
Door de grote ramen en doordachte indeling is dit een lichte en uitnodigende ruimte, waar je je direct thuis voelt.
De Keuken
De open keuken (ca. 2005) is uitgevoerd in een praktische U-opstelling en voorzien van een houten bar met spots en opbergkast eronder – sfeervol én functioneel. Er is volop kastruimte, ideaal voor al je kookgerei en voorraad.
De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparaten (2023): een inductiekookplaat, oven, combi-magnetron en vaatwasser, allemaal van Whirlpool. De afzuigkap en koelkast zijn van Bauknecht. Verder is er een dubbele spoelbak, een radiator en een deur naar de tuin met een klapraam – zo komt er veel daglicht en frisse lucht naar binnen.
Eerste verdieping
Via de overloop, waar ook de trap naar de tweede verdieping zich bevindt, heb je toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer en een apart toilet.
De indeling is als volgt:
– De eerste slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een laminaatvloer. Dankzij het grote raampartij komt er veel daglicht binnen, wat de kamer een prettige en open sfeer geeft. De ruimte is keurig afgewerkt en beschikt over een wasmeubel met warm- en koudwaterkraan, een radiator en een ventilatierooster bij het raam.
– De master bedroom is gelegen aan de achterzijde van de woning en biedt volop ruimte en comfort. De kamer is afgewerkt met vloerbedekking, behang op alle wanden en een strak gestuct plafond, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. Een grote raampartij met draairaam zorgt voor veel natuurlijk licht en goede ventilatiemogelijkheden. Extra praktisch is de aanwezigheid van een vaste kast, ideaal voor kleding of linnengoed.
– De derde slaapkamer is compact van formaat en voorzien van vloerbedekking, behang op alle wanden en een gestuct plafond. Het grote raampartij met draairaam zorgt voor prettig daglicht en natuurlijke ventilatie. Er is een radiator aanwezig voor comfortabele verwarming. Dankzij het formaat en de rustige ligging is deze kamer niet alleen geschikt als slaapkamer, maar ook zeer geschikt als thuiswerkplek of hobbyruimte.
Badkamer/toilet
De badkamer is functioneel ingericht en voorzien van een inloopdouche, een wasmeubel met warm- en koudwaterkraan en een radiator voor extra comfort. De ruimte is gedeeltelijk betegeld, met de overige wanden afgewerkt in houten schrotenpanelen, wat zorgt voor een warme uitstraling. Via het draairaam komt natuurlijk licht naar binnen en is er goede ventilatie mogelijk.
Op dezelfde verdieping bevindt zich het vaste toilet, uitgerust met een fonteintje met koud water. Ook deze ruimte is gedeeltelijk betegeld, waarbij de overige wanden zijn afgewerkt met houten panelen, wat aansluit bij de stijl van de badkamer.
Tweede verdieping/zolder
Via een vaste trap met vloerbedekking bereik je de tweede verdieping, een volwaardige en verrassend ruime zolderverdieping. Een perfecte ruimte voor gebruik als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Op de voorzolder bevinden zich de CV-ketel (Remeha, 2021) en de aansluitingen voor wasmachine en droger. Ook is hier de omvormer voor de zonnepanelen geplaatst – een duurzame toevoeging die bijdraagt aan een lager energieverbruik.
Aan de achterzijde ligt een royale zolderkamer met een dakraam voorzien van screen, waardoor er aangenaam veel daglicht binnenvalt en er goed geventileerd kan worden. Langs één zijde is praktische bergruimte gecreëerd achter schotten, netjes afgewerkt met een gordijn – ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of andere zaken die je uit het zicht wilt houden.
Buitenruimte
De woning beschikt over een sierlijk aangelegde tuin met een mooie combinatie van vers gras, stenen terras en groene beplanting. De tuin ligt op het noordoosten, waardoor je in de ochtend kunt genieten van de zon en later op de dag van aangename schaduw – ideaal tijdens warme zomers. Dankzij de ligging aan de voor- en zijkant geniet je hier van veel privacy – een fijne plek om buiten te zitten in alle rust.
Achter in de tuin staat een vrijstaande stenen garage met betonvloer en handbediende overheaddeur. De garage is voorzien van elektra en biedt volop ruimte voor opslag. De garage is niet geïsoleerd, maar degelijk gebouwd.
De woning beschikt bovendien over een eigen oprit aan de achterzijde op eigen terrein – ideaal voor het parkeren van je auto op eigen grond.
Highlihgts van de woning:
– Open keuken (ca. 2005) met bar, veel kastruimte en complete inbouwapparatuur
– Zonnepanelen aanwezig (met omvormer op zolder) – duurzaam en energiebesparend
– Sierlijk aangelegde tuin op het noordoosten met veel privacy
– Rustige ligging in woonwijk met goede bereikbaarheid